Księga zaginionych opowieści” to pierwszy tom historii Śródziemia

, które wykraczają poza “Władcę Pierścieni”.

“Księga zaginionych opowieści” to pierwszy tom historii Śródziemia, które wykraczają poza “Władcę Pierścieni”. Zawiera ona trzy nowe opowieści o przygodach Froda Bagginsa, Aragorna i Gimli. Jest to książka dla wszystkich miłośników Tolkiena, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Śródziemiu. Książka ta jest również pięknie wydana i ilustrowana przez Alan Lee.

Pierwszy tom historii Śródziemia: Księga zaginionych opowieści

Śródziemia to fikcyjny świat stworzony przez J.R.R. Tolkiena, który jest głównym bohaterem pierwszego tomu historii Śródziemia. Pierwszy tom skupia się na losach kilku zaginionych opowieści, które zostały odnalezione przez autora. Księga zaginionych opowieści jest pierwszym tomem serii o Śródziemiu i jest uważana za jedną z najlepszych książek Tolkiena.

Śródziemie: Księga zaginionych opowieści – pierwszy tom historii

Śródziemie: Księga zaginionych opowieści Historia Śródziemia Tom 1w atrakcyjnej cenie to pierwszy tom historii, który przenosi czytelników w magiczny świat stworzony przez J.R.R. Tolkiena. Czytelnicy mogą poznawać nowe postacie i śledzić ich przygody, a także dowiedzieć się więcej o Śródziemiu i jego mieszkańcach.